Mula beroperasi pada tahun 1999.

University College of Agroscience Malaysia

Lot 2020, Ayer Pa’abas 78000 Alor Gajah, Melaka

Tel:  06-5529227 / 642

Faks: 06-5529963

Emeladmin@ucam.edu.my

Zon Borneo

Lot Shop B1 & B2 Bandar Utama Semporna, Jalan Bubul, P.O Box 411 91308 Semporna, Sabah

Tel: 089-785220

Faks: 089-785221

Emelsabah@ucam.edu.my

Kolej Risda Pahang

Pekan Awah, 23000 Temerloh, Pahang

Tel:  09-2987064

Faks: 09-2987064

Emelpahang@ucam.edu.my

Pejabat Perhubungan Kuala Lumpur

Suite 16 E, Tingkat 16 Plaza Ampang City Jln. Ampang, 50450 Kuala Lumpur

Tel: 03-42571677 / 2677

Faks: 03-42534831

Emelkl@ucam.edu.my

Zon Utara

d/a IKPK RISDA School of Agroskills Padang Rengas, 37000 Kuala Kangsar, Pera

Tel: 05-7585531

Faks: 05-7584691

Emelperak@ucam.edu.my

Zon Timur

d/a IKPK RISDA School of Agroprenuer Bukit Sireh, 18000 Kuala Krai, Kelantan

Tel: 09-9609693

Faks: 09-9690144

Emelkelantan@ucam.edu.my